Ordinarie öppettider Måndag-Fredag 09.30-18.00 och Lördag 10-14
<< >>

Kontakt & Öppettider

 


Mail via formuläret skickas till info@hanseriksson.se

Vill du skriva till någon annan, se adress nedan.

Ditt namn (obligatoriskt)

Din e-post (obligatoriskt)

Ämne

Ditt meddelande


 

screenshot

Hans Eriksson AB
Södra Bangatan 9
718 30 Frövi

Tel: 0581 – 310 95
Fax: 0581 – 317 62

E-post: info@hanseriksson.se
Karta: Hitta till oss


Öppettider:

Butik
Måndag – Fredag 09.30-18.00
Lördag 10.00-14.00

Verkstad
Måndag – Fredag 07.00-16.00

Avvikande öppettider 2017:

Dag före röd- och helgdag stänger vi 16.00

3/11 Alla helgons afton – Stänger 16.00
4/11 Alla helgons dag – 
Stängt
25/12 Juldagen – Stängt
25/12 Annandag jul – Stängt


Ägare/Hustomte Ägare/Säljare Ägare/Säljare Säljare ATV
hasse magnus

ola IMG_6262
Hans Eriksson Magnus Eriksson Ola Eriksson Bertil Tell
telefon_ikon-200x120 0581-377 52 telefon_ikon-200x120 0581-377 50 telefon_ikon-200x120 0581-377 51 telefon_ikon-200x120 0581-377 58
ikon-brev_17-129135932 magnus@hanseriksson.se ikon-brev_17-129135932 ola@hanseriksson.se ikon-brev_17-129135932 bertil@hanseriksson.se
Kontaktformulär Kontaktformulär Kontaktformulär

Ekonomi
Butik/Reservdelar
Lager Media/Reklam
profilbild-saknas profilbild-micke profilbild-saknas carro
Ingela Öfverström Micke Kvist Anna Larsson Carro Sandegren
telefon_ikon-200x120 0581-377 54 telefon_ikon-200x120 0581-377 55 telefon_ikon-200x120 Sjukskriven
ikon-brev_17-129135932 ekonomi@hanseriksson.se ikon-brev_17-129135932 micke@hanseriksson.se ikon-brev_17-129135932 ikon-brev_17-129135932 carro@hanseriksson.se

Kundmot/Verkstad
Kundmot/Mekaniker Nymontering
patrick profilbild-saknas profilbild-saknas
Patrick Johansson Robert Johansson Robin Sellberg
telefon_ikon-200x120 0581-377 53 telefon_ikon-200x120 0581-377 56
ikon-brev_17-129135932 patrick@hanseriksson.se ikon-brev_17-129135932 robert@hanseriksson.se
ikon-brev_17-129135932 verkstad@hanseriksson.se ikon-brev_17-129135932 verkstad@hanseriksson.se
Mekaniker Mekaniker  Mekaniker
 profilbild-saknas profilbild-saknas profilbild-saknas
Samir Kahvic Maffe Hågestam Micke Andersson  

Stänger tidigare On

Onsdag 20 september stänger butiken & verkstaden kl. 16.00 p.g.a. […]